Yurtiçi tüm iller de ve Yurtdışı hizmet verilmektedir.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

Çiftlerle yaptığımız ön görüşmede belirlenen dış mekanda (kapalı/açık alan) kararlaştırılan saatte buluşarak ortalama 2-2,5 saat süreli gelin&damat fotoğraf çekimileridir. Çekim sonrası tüm fotoğraflarınız baskı alabileceğiniz yüksek çözünürlüklü olarak DVD kayıtlı teslim etmekteyiz.  Daha sonrasında sizlerin belirleyeceği 30 adet fotoğrafınızı photoshop müdahalesi ile düzenleyerek albüm setinizi hazırlamaktayız.

Teklif Al

Hazırlık&Dış Mekan

Düğün/Nişan günü sabahında kuaförünüzde buluşuyor, hazırlıklarınız ile fotoğraf çekimine başlıyoruz.  Hazırlık süreçlerinin ardından önceden belirlediğimiz dış mekana geçiyor ve gelin&damat özel fotoğraf çekimini tamamlıyoruz. Çekim sonrası tüm fotoğraflarınızı baskı alabileceğiniz haliyle yüksek çözünürlüklü olarak orijinal kopyalı DVD ile teslim etmekteyiz.  Daha sonrasında sizlerin seçeceği 35 adet fotoğrafınızı photoshop müdahalesi ile düzenleyerek albüm setinizi hazırlamaktayız.

Teklif Al

Hazırlık&Dış Mekan&Gelin Ev Çıkışı

Düğün/Nişan günü sabahında kuaförünüzde buluşuyor, hazırlıklarınız ile fotoğraf çekimine başlıyoruz.  Kuaför sonrası önceden belirlediğimiz dış mekanda gelin&damat özel fotoğraf çekimini tamamlıyoruz. En son gelin evi çıkışı için aile evine geçiyoruz.  Çekim sonrası tüm fotoğraflarınızı baskı alabileceğiniz haliyle yüksek çözünürlüklü olarak orijinal kopyalı DVD teslim etmekteyiz.  Daha sonrasında sizlerin seçeceği 40 adet fotoğrafınızı photoshop müdahalesi ile düzenleyerek albüm setinizi hazırlamaktayız.

Teklif Al

Tüm Gün Düğün Hikayesi

Düğün/Nişan günü sabahında kuaförünüzde buluşuyor, hazırlıklarınız ile fotoğraf çekimine başlıyoruz.  Kuaför sonrası önceden belirlediğimiz dış mekanda gelin&damat özel fotoğraf çekimini tamamlıyoruz. Ardından gelin ev çıkış töreni için aile evine geçiyoruz.  En son düğün mekanına geçerek nikah anı ve ilk dansınızı fotoğraflayıp vedalaşıyoruz.  Çekim sonrası tüm fotoğraflarınızı baskı alabileceğiniz haliyle yüksek çözünürlüklü olarak orijinal kopyalı DVD veya USB bellekte teslim etmekteyiz.  Daha sonrasında sizlerin seçeceği 50 adet fotoğrafınızı photoshop müdahalesi ile düzenleyerek albüm setinizi hazırlamaktayız.

Teklif Al

Aktüel Fotoğraf Çekimleri
Düğün/Nişan/Kına vb tören davetinizin tamamının fotoğraf çekimleridir. Fotoğrafların tamamı DVD kayıtlı teslim edilir.

 

Video Çekimler
Video çekimleri 4K HD kameralarla yapılmaktadır. Düğün/Nişan/Kına vb törenlerin başından sonuna kadar aralıksız olarak video çekimi yapılır ve DVD de teslim edilir.

Teklif Al

Doğum&Yenidoğan

 

Doğum&Yenidoğan fotoğraf çekimleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Teklif Al